YATAĞAN
Giriş Tarihi : 29-03-2023 13:24

Yatağan’da İftar Sofraları Devam Ediyor

Yatağan ilçesi Kaymakamı Mustafa Emre Kılıç, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Başkan Yardımcısı İsmail Kaya, Belediye Meclis Üyeleri ve MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Çay, Zeytinköy ve Gökgedik mahallelerinde düzenlenen iftar sofralarına katıldı.

Yatağan’da İftar Sofraları Devam Ediyor

İftar yemeğinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen konuklar, Ramazan ayının manevi atmosferinde birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Başkan Toksöz, iftar sofralarında yaptığı konuşmada, "Ramazan ayı, birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma ayıdır. Bu özel ayda vatandaşlarımızla bir araya gelerek birbirimizi daha iyi anlamalıyız. Muhtarlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür eder, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileriz." dedi.

Kaymakam Kılıç ise yaptığı konuşmada, "Ramazan ayı, birlik, beraberlik ve hoşgörü ayıdır. Bu ayda bizler, bir arada olmanın, paylaşmanın, sevgi ve saygının önemini daha iyi anlıyoruz. Bu güzel etkinlikte bizleri ağırlayan tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Konuklar, iftar sofralarında, Zeytinköy ve Akgedik mahallelerinin Ramazan ayının manevi atmosferinde gerçekleşen bu güzel etkinlikte, mahalle sakinleri arasındaki kaynaşmayı artırdı.

​​​​​​​

AdminAdmin