SEYDİKEMER
Giriş Tarihi : 05-04-2023 07:45   Güncelleme : 05-04-2023 07:48

Vali Tavlı Seydikemer’de İftar Yameğine Katıldı

Muğla Valisi Orhan Tavlı Seydikemer ilçesinde Şehit Ailelerimiz, Kahraman Gazilerimiz ve gazilerimizin aileleri ile iftarda bir araya geldi.

Vali Tavlı Seydikemer’de İftar Yameğine Katıldı

İftar programı öncesinde Vali Orhan Tavlı ve Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, masaları ziyaret ederek yemeğe katılan şehit ailelerimizle, kahraman gazilerimiz ve gazi ailelerimizle ile yakından ilgilendi, istek ve önerilerini aldı.

Ramazan ayının paylaşma, kardeşlik ve bereket ayı olduğunu belirten Vali Orhan Tavlı Bu mübarek ayın manevi atmosferinde, şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelmekten ve birlikte iftar yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Aziz şehitlerimizin ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimizin hatıralarının asla unutulmayacağını vurgulayan Vali Orhan Tavlı “Şehit ailelerimiz aziz şehitlerimizin bizlere emanetidir. Sizler bizim başımızın tacısınız. Şehit Ailelerimizin her zaman yanında ve emrindeyiz” dedi.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Vatanı, milleti, bayrağı ve devleti için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmetle, minnetle ve dualarla yâd ededen Vali Orhan Tavlı Vatanımızı, istiklalimizi, birlik ve beraberliğimizi canları pahasına savunan, bu kutlu mücadele sırasında yaralanan tüm gazilerimize de şükranlarını sundu.

AdminAdmin