GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-05-2024 13:28

MİLLETVEKİLİ MUAMMER AVCI’DAN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI GENÇLERİMİZE DAHA MÜREFFEH BİR ÜLKE BIRAKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

MİLLETVEKİLİ MUAMMER AVCI’DAN 19 MAYIS  KUTLAMA MESAJI

 

 “Aydınlık yarınların teminatı gençlerimiz “ diyerek kutlama mesajına başlayan AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer AVCI, tüm gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

19 Mayıs 1919’un bir milletin yeniden doğuşu olduğuna dikkat çeken Milletvekili AVCI “ Gazi Mustafa Kemal’in Samsun’a çıkışı ve akabinde Amasya, Erzurum, Sivas’tan tüm yurda yayılan istiklal ruhunun, bugün gençlerimizin yüreğinde heyecanla var olduğunu görmek, ülkemizin geleceğinin emin ellerde olduğunu bizlere göstermektedir “ dedi

GENÇLERİMİZE DAHA MÜREFFEH BİR ÜLKE BIRAKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
İktidara geldiğimiz 2002 yılından bu zamana kadar Zonguldak’ta gençlerimizin imkân ve kabiliyetlerini artıracak yatırımlara imza attık. 21 yılda Gençlik ve Spor alanında 1 Milyar 68 Milyon Türk Lirası yatırım bedeli ile 51 adet gençlik ve spor tesisini Zonguldak’ımıza kazandırdık. Lisanslı sporcu sayımızı 713’ten 43.455’e, Kulüp sayımızı 126’dan 203’e çıkarttık.  Yurtlarımızın kapasitesi 1.128’den 11.881’e çıkartarak Zonguldak’ımıza gelen üniversite öğrencilerine daha iyi şartlarda barınma imkânı sağladık. Bütün bu yatırımlarımızın yegâne sebebi gençlerimize daha müreffeh bir ülke bırakmaktadır. 

Bu vesileyle gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, aziz vatanımızın İstiklali ve İstikbali için mücadele eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahraman ecdadımızı rahmetle yâd ediyorum.

AdminAdmin