MİLAS
Giriş Tarihi : 29-03-2023 13:34

Milas Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açılıyor

 “Milas’ın Tarım Fuarı” olarak adlandırılan 14. Güney Ege Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı yarın saat: 11.00’de gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını ziyaretçilere açacak.

Milas Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açılıyor

Katılan firma ve ziyaretçi sayısı açısından Türkiye’nin önde gelen fuarlarından birisi olan fuarda gıda, tarım ve hayvancılık alanında sektörün önde gelen firmaları, son teknoloji ürünlerini ziyaretçilere tanıtırken, bölgenin ve Türkiye’nin meşhur lezzetleri de yine bazı firmalar tarafından ziyaretçilere sunuluyor.

Expoline Fuarcılık Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Hakbilir yaptığı açıklamada; “Yarın saat: 11.00’de fuarımızı açıyoruz. Geleneksel olarak Mart ayının ilk haftası gerçekleştirdiğimiz fuar, Kahramanmaraş merkezli yaşadığımız deprem felaketleri nedeniyle ay sonuna ertelendi. Birçok firma fuarımızda stant açarak ziyaretçilerimizle buluşacak.  Milas ilk yıldan itibaren fuarımızı sahiplendi. Bu nedenle de ben bu fuara “Milas’ın, Milaslıların Fuarı” diyorum. Milas’ta yaşayanlar başta olmak üzere Ege bölgesindeki tüm vatandaşlarımızı yarından itibaren Pazar günü akşam saat 19.00’a kadar her gün 10.00-19.00 saatleri arasında kapıları açık olacak fuarımıza bekliyorum” dedi.

AdminAdmin