MİLAS
Giriş Tarihi : 17-06-2024 20:16

Milas Protokolü Bayramlaştı

Milas Protokolü Bayramlaştı

Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Kurban Bayramı dolayısıyla Milas Kaymakamlığınca Milas Belediye Evlendirme ve Düğün Salonunda düzenlenen Bayramlaşma Programında kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ve vatandaşların bayramını kutladı.
Bayramlaşma Programına Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, kamu kurum kuruluş müdürleri, amirleri siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. 
Bayramlaşma programına katılanlara teşekkür eden Kaymakam Böke, Milas halkının bayramını kutladığını belirtti. Buradaki programın ardından Kaymakam Böke ve protokol üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçerek Emniyet Personelinin bayramını kutladı.
Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti sonrası M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, İlçe Jandarma Komutanlığı, Milas Belediyesi, Muğla B.B.B. İtfaiye Müdürlüğü ve son olarak Milas Devlet Hastanesi ziyaret edilerek bayram süresince görevi başında olan personeller, hasta ve hasta yakınları ile bayramlaşıldı.

AdminAdmin