MİLAS
Giriş Tarihi : 14-04-2023 05:16

İYİ Parti Adayı Ergun Milas’ı Ziyaret Etti

İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Prof Dr. Metin Ergun, Milas’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İYİ Parti Adayı Ergun Milas’ı Ziyaret Etti

Milas Esnaf Kefalet Kooperatifi, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim’i daha sonrasında Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal’ı ziyaret eden Ergun; “İktidara geldiğimizde, Millet İttifakı olarak hayal ettikleri Türkiye’yi vatandaşlarımızla buluşturacağız” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Gürsel İnce ve yönetim kurulu üyelerinin de katılım sağladığı ziyaret programı kapsamında ilk olarak, Milas Esnaf Kefalet Kooperatifi, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim’i ziyaret edildi. Ülkemizin içerisinde bulunduğu zorlu ekonomik koşullarda vatandaşlara hizmet vermekte olan esnafların her zaman yanında olduklarını ifade eden Ergun, Millet İttifakı iktidarında tüm sorunların çözüleceğini söyledi.

İYİ Parti heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Celal Devrim; Önümüzdeki seçimlerin tüm ülke için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. İYİ Parti heyetinin Başkan Devrim ziyareti hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

Belirlenen ziyaret programı kapsamında Prof. Dr. Metin Ergun ve beraberindeki İYİ Parti heyeti, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal’ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Yaklaşan seçimlerin ülkemiz için hayati bir öneme sahip olduğunu dile getiren Metin Ergun; “Ülkemizin kaderini belirleyecek olan 14 Mayıs seçimleri öncesinde vatandaşlarımıza, seçimin önemini ve Millet İttifakı’nın politikalarını olabildiğince aktarmalıyız.” dedi.

İYİ Parti heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Paskal; “Şoför esnafı olarak son yıllarda çektiğimiz sıkıntılar herkesin malumu, umuyorum ki önümüzdeki seçimlerin ardından hiçbir vatandaşımızın mağdur olmadığı, huzurun hüküm sürdüğü bir ülkede direksiyon sallarız” dedi.

Ziyaret, karşılıklı dilek ve temennilerin ardından gerçekleştirilen hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

​​​​​​​

AdminAdmin