MARMARİS
Giriş Tarihi : 13-02-2023 15:00

Geçmiş Olsun Türkiye…

Sinpaş Holding olarak afet bölgesindeki ihtiyaçlar doğrultusunda var gücümüzle destek sağlamaya devam ediyor, yaralarımızı tüm Türkiye olarak hep birlikte saracağımıza inanıyoruz.

Geçmiş Olsun Türkiye…

 

Depremin gerçekleştiği ilk günden itibaren hem genel merkezimiz hem de diğer illerde bulunan şantiyelerimizde görev yapan çalışma arkadaşlarımızla beraber var gücümüzle çalışarak hazırladığımız konteyner, mobil WC, yatak, ısıtıcı, battaniye, su, hijyen malzemesi, kıyafet gibi ihtiyaçları tırlarla yola çıkartmaya devam ediyoruz.

Birlik ve beraberliğin kıymetini daha çok idrak ettiğimiz bu günlerde hepimizin daha yapacak çok şeyi olduğuna inanıyoruz. Sinpaş olarak iyileşme sürecindeki bölgelerin ihtiyaçları doğrultusunda ilgili birimlerle görüşerek destek vermeye devam edeceğiz.

-Afet bölgesinde bulunan vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere yaklaşık 1000 kişinin barınma ihtiyaçlarını karşılayacak yaşam konteynerlerini taşıyan 60 yardım tırımız, Marmaris Kızılbük proje alanımızdan kafile kafile yola çıkmaya devam ediyor.

-Hatay Derince ‘ye ulaşan tırlarımızla birlikte depremzede vatandaşlarımızın konaklamasına yönelik sahada kurulumlar yapılmaya başlandı.

-Ankara’da bulunan projemizde hızla oluşturduğumuz konaklama alanlarında afetzedeleri ağırlıyor, yemek ve ihtiyaç malzemelerine yönelik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

-Denizli’de bulunan projemizden ihtiyaçlara yönelik hazırladığımız yardım malzemeleri ve yaşam konteynerlerımız da kafileler halinde yola çıkmaya devam ediyor.

-Ayrıca İstanbul genel merkezimizden 18.000 termal battaniye, 60.000 çorap ve su sevkiyatı için AFAD koordinasyonunda çalışmalarımız devam ediyor.

Başta AFAD olmak üzere ilgili devlet kurumları ile koordinasyon halinde yürüttüğümüz çalışmayla konteyner evlerimizin kurulması sonrası afetzedelerimizin gıda ihtiyaçlarını karşılamak üzere de her türlü destek sağlanacaktır.

Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor bölgede çalışan herkese kolaylıklar diliyoruz.

AdminAdmin