Fethiye
Giriş Tarihi : 26-03-2022 19:12   Güncelleme : 26-03-2022 19:12

Başkanda skandal bitmiyor

Başkanda skandal bitmiyor


Alim Karaca ve ekibi bugüne kadar yaptığı eşi benzeri olmayan davranışlara bir yenisini daha eklemeyi başardı. Türk Bayrağı’nı yerlere savuran, bir tatilciyi darp etmeye çalıştığı için yargılanan, ve en sonunda 12 dakika boyunca telefonda küfür ederek rekor kıran Alim Karaca bu kez de masa üzerinde duran mikrofon süngerindeki Muğlatürk logosunu sansürleterek montajla Fethiye Belediyesi logosu yapıştırttı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yayınladığı mesajında “Demokrasinin önceliği, gücünü halktan alan bağımsız ve özgür medya ortamının sağlanmasıdır” diye dursun, CHP’li Fethiye Belediyesi basına sansür uygulamayı sürdürüyor. Bugüne kadar ulusal basına bol bol malzeme olarak CHP’yi de, Fethiye’yi de ve kendini de rezil eden Alim Karaca yine rezalet bir davranışa imza attı. Fethiye Tarım Fuarı’nın haberi Fethiye Belediyesi ve Alim Karaca’nın sosyal medya hesaplarından servis edilirken konuşma kürsüsünün üzerindeki Muğlatürk mikrofonu logosu montajla kapatılıp, üstüne Fethiye Belediyesi logosu koyuldu. 
Konu hakkında bir açıklama yapan Serap Ülkü Medya AŞ yönetim kurulu başkanı Serap Ülkü bu davranışı kınayarak “Alim Karaca ve kurduğu dev sosyal medya ekibi yine kendilerini küçük düşüren bir davranışa imza atarak Muğlatürk Logosunu sansürlemişler. Ayrıntılı açıklamayı daha sonra yapacağız ve konuyu yargıya taşıyacağız. Alim Karaca ve ekibi herkesin bildiği gibi devam ediyor” dedi.

Serdar Cemal SÜZEROĞLUSerdar Cemal SÜZEROĞLU