TÜRKİYE
Giriş Tarihi : 21-04-2023 12:23

BAŞKAN YALÇINKAYA’DAN BAYRAM MESAJI

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya “Birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara ulaşmak ümidiyle tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

BAŞKAN YALÇINKAYA’DAN BAYRAM MESAJI

 

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, Ramazan Bayramı’nı yayımladığı bir mesajla kutladı. Başkan Yalçınkaya mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bir Ramazan’ı daha uğurlamanın hüznü, toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yeri olan bayramlardan birine daha kavuşmanın da sevinci içindeyiz. Ancak bu buruk bir sevinç.

Büyük yıkıma neden olan asrın felaketi deprem ve ardından yaşadığımız sel nedeniyle bayramı buruk yaşıyoruz. Felaketin ilk gününden itibaren vatandaşlarımızın yaralarını sarma gayreti içinde olduk. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Milletçe hepimizin bir kez daha başı sağ olsun.

Bayramlar dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, birlik ve beraberliği daha güçlendirmeye vesile olan günlerdir. Bu bayramda da Yüce Allah’tan birliğimizi, kardeşliğimizi daim kılmasını diliyorum.

Nice bayramlara ulaşmak ümidiyle tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.”

 

AdminAdmin