GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-08-2022 14:22

Başkan Tokat fuar açılışına katıldı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Çağdaş Sanat Fuarı ikinci edisyonunun açılış törenine katıldı.

Başkan Tokat fuar açılışına katıldı

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Çağdaş Sanat Fuarı ikinci edisyonunun açılış törenine katıldı.

Bodrum Heredot Kültür Merkezi’nde düzenlenen açılış töreni prömiyer ve kokteyl ile başladı. Törende protokol tarafından gerçekleştirilen konuşmalarının ardından açılış kurdelesi kesildi.

Klasik, modern ve çağdaş sanatçıların resim, heykel ve enstalasyon çalışmalarının yanı sıra plastik ve görsel sanatlara ilişkin üretim ve canlı performansların bulunduğu fuar açılışının ardından katılımcılar sanatçıların ürettikleri eserleri inceledi.

Açılış töreninin ardından stantları gezen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, sanatçıların ürettikleri eserleri tek tek inceleyerek, sanatçılardan eserler hakkında bilgiler aldı. Fuarda Anatolie Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperati tarafından açılan stantı da ziyaret eden Başkan Tokat, burada katılımcılarla fotoğraf çektirdi.

FUARIN BÖLGEMİZ ADINA HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM…

Açılış töreninin ardından konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; Bodrum Heredot Kültür Merkezi’nde düzenlenen Bodrum Çağdaş Sanat Fuarı’nın açılış törenine katılarak, birbirinden değerli sanatçılarımızın ürettikleri eserleri beğeniyle inceledik. Ayrıca fuarda yerini alan Anatolie Kadın Girişimi Üretim İşletme Kooperatifi standını ziyaret ettik. Fuarın bölgemiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

AdminAdmin