SEYDİKEMER
Giriş Tarihi : 07-04-2023 11:49

BAŞKAN AKDENİZLİ’NİN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNÜN ACI GÜNÜ

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’nin Özel Kalem Müdürü ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hasan Çetin’in kayınpederi Halil Kot, dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

BAŞKAN AKDENİZLİ’NİN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNÜN ACI GÜNÜ

 

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Özel Kalem Müdürü ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hasan Çetin’in kayınpederi Halil Kot’un Fethiye’nin Karaçulha Mahallesi’ndeki cenazesine katıldı.

Seydikemer Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hasan Çetin’in kayınpederi Halil Kot, bir süredir tedavi gördüğü hastalığa yenilerek hayatını kaybetti. Cenaze törenine Halil Kot’un ailesi ve yakınlarının yanı sıra; Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayları Yakup Otgöz ve Salih Gümüş, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcıları Ramazan Kaynak, Mustafa Karakuş ve Muharrem Gökcen, Belediye Meclis Üyeleri, Seydikemer İlçe Jandarma Komutanı Sadık Çetin, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü ve İlçe Yönetimi, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turhan Kovancı ve İlçe Yönetimi, Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven ve mahalle muhtarları, Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Atmaca, Seydikemer İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Emre Ercan, Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, Fethiye Seydikemer Süt Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Tokmak,  Kurum Müdürleri, Belediye Birim Müdürleri, Daire Amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Vefat eden Halil Kot’un cenazesi ilk olarak Karaçulha Mahallesi’ndeki evine getirilip, helallik alınıp dualar edildi. Ardından defnedilmek üzere Karaçulha Mezarlığına götürüldü. Cenaze namazının kılınmasının ardından öğle namazına müteakip Karaçulha Mezarlığı’nda dualar eşliğinde toprağa verildi.

Cenaze töreninin ardından Özel Kalem Müdürü ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hasan Çetin’i yalnız bırakmayan Başkan Akdenizli, Karaçulha Mahallesi’ndeki evine gidip taziyelerini iletti.

Merhum Halil Kot’un ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileyen Başkan Akdenizli; “Özel Kalem Müdürü ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili, değerli çalışma arkadaşım Hasan Çetin’in kıymetli kayınpederinin vefat ettiğini üzülerek öğrendim. Yüce Allah, rahmetiyle muamele eylesin; makamı âli, mekânı cennet olsun inşallah. Yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.

 

AdminAdmin