İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

AKP'nin büyükşehir belediye başkanlığı için neler olmuş neler?

(165 Duygu)
(144 Duygu)
(130 Duygu)
(144 Duygu)
(148 Duygu)
(120 Duygu)
(146 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete benimde değer verdiğim dost canlısı bir simadır. Kaç yıllardan bu yana Marmaris’te işini gücünü bırakıp Akparti siyasetinin içinde bulunan partiye birçok katkıları olan bir insandır. Hele hele şu son iki dönemdir Muğla Akparti İl Başkanlığı’ndaki başarılı çalışmaları ise göz doldurucu olup Akparti seçmeni sevdiği ve saydığı bir Akparti il başkanıdır. Örgüt çalışmalarını iyi bildiği için Muğla ve ilçelerinde Akparti Teşkilatlarını daha büyütmek için sıkça partili üyelerle birlikte bir araya gelen ender siyasetçilerdendir.

Sevgili okurlarım parti içindeki günlük olayları anında ilgilenip anında gereğini yapmasını bilir bizlerinde değer verdiği Muğla Akparti İl Başkanı Kadem Mete. Kadem Mete başkanlığında ilçe ve köylerde parti çalışmalarına hız verilmiş hele hele son yapılan yerel seçimlerde CHP seçmeninden de çok oy almasına neden olmuştur. Kadem Mete Başkan ilçelerdeki seçimlere gidilirken çok sayıdaki olumsuzlukları yerine getirmesi partisini dimdik ayakta durdurmuş bir il başkanıdır. Sevgili okurlarım geçtiğimiz aylarda gerçekleşen yerel seçimlerde bazı yanlış anlaşılmalar sonrası AKP İl Başkanı Kadem Mete AKP Genel Merkezi ile karşı karşıya kalmış. Başarılı gayretleri sonrası bütün suçları üzerine almış Muğla Akparti İl Teşkilatında birlik ve beraberliği sağlamış.

Sevgili okurlarım bu konuyu da kısaca anlatmak gerekirse mevcut Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı takdim edilmiş başkan olursun olmazsın konuşmaları sonrası Dr. İskender Gencer Büyükşehir Belediye Başkanlığını kabul etmiş. Hatta daha sonra yanlış anlaşılmalardan dolayı açıkça söylemek gerekirse İskender Gencer Bey maddi imkânsızlıklarının olmadığını söylemiş. Benim de sevdiğim ve değer verdiğim dost canlısı AKP’nin hala saygın bir isim olarak bilinen eski AKP Milletvekili Hasan Özyer maddi imkânları karşılayacağını söylemiş. Söylemiş ama İskender Bey’le AKP’nin Ankara yetkililerinin arasındaki bir anlamsız telefon konuşması her şeyi bitirmiş. Ankara’ya çağrılan Sayın Gencer bu durum karşısında Ankara’dan geriye gönderilmiş Yani Muğla’ya gelmiş. İskender Gencer’in Muğla Büyükşehir adaylığı da böylelikle sona ermiş.

Sevgili okurlarım Muğla Akparti İl Başkanı Kadem Mete’nin tüm uğraşları boşa gitmiş ve bu konudan dolayı da Sayın Mete bir hayli rahatsız olmuş. Sonra Dr. Mehmet Nil Hıdır başkan adayı olarak atanmış. Son söz ise Ankara’da Akparti’li üst düzey bir yönetici başkan adayı olan Dr. İskender Gencer’in telefon görüşmesinde anlamsız konuşmalar büyükşehir belediye başkanlığı sorununu tamamen bitirmiş. Yani Akparti Genel Merkez Yetkilisi ile Dr. İskender Gencer arasında şiddetli bir şekilde telefon görüşmesi olmuş. Bu da İskender Gencer’in Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasını kapatmış. Sevgili Başkan Kadem Mete’de bu olaydan dolayı bir hayli sıkıntılar çekmesine rağmen partililerine ve basına anlatamamış. Bu da Sayın Mete’nin saygın bir politikacı olduğunun göstergesidir sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muğla’nın Tarım yatırımları Bakanlık gündeminde…
“Buna alışmak durumundayız…”
Kurallara uymayanları şikayet edin
Temizlik İşleri Müdürlüğü kadrosunu güçlendirdi
Beyaz kum raporu çıktı… Silis kumu çocuklar için zararlı…
Bitki koruma ürünleri bayileri ile toplantı
TÜİK Bölge Müdürlüğü’ne Aydınlı Müdür
MUÇEP Milas Meclisi “Kömür ocakları ve termik santraller kapatılsın!”

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech