Fethiye
Giriş Tarihi : 23-03-2022 19:51   Güncelleme : 23-03-2022 19:51

Yerel basının sorunları konuşuldu

Yerel basının sorunları konuşuldu

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete beraberinde İl Başkan Yardımcısı Tamer Topal ve AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ile birlikte Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği Başkanı aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir’i ziyaret etti.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği Başkanı aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, çalışmaları hakkında AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’ye bilgiler aktardı. Öte yandan ziyarette yerel basının sorunları üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

 

Yerel basının önemine vurgu yapan AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, tarafsız ve objektif habercilik anlayışından dolayı Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği Başkanı aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir ve ekibi tebrik etti.

 

Ziyarete teşekkür eden Dijital Medya ve Yayıncılar Derneği Başkanı aynı zamanda Serap Ülkü Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serap Ülkü Özdemir, yerel basının yaşadığı sorunları İl Başkanı Mete’ye aktardı.

Serdar Cemal SÜZEROĞLUSerdar Cemal SÜZEROĞLU