Bölge
Giriş Tarihi : 17-01-2022 14:36   Güncelleme : 17-01-2022 14:36

TURGAY ÖZTÜRK’TEN DÜNYA BİRİNCİSİNE ÖDÜL

Kaymakam Mustafa Karslıoğlu Ortaokul 7. Sınıf öğrencisi Beyza Nur DEMİR Dünyanın en zor ve en prestijli matematik yarışmalarından biri olan Kanada merkezli Uluslararası Caribou Matematik yarışmasında Dünya birincisi olması nedeniyle Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Üyeleri öğrenciye hediyeler vererek kendisini tebrik ettiler. Yeni atanan Okul Müdürü Fatih PAY’a da yeni görevinde başarılar dilediler.

TURGAY ÖZTÜRK’TEN DÜNYA BİRİNCİSİNE ÖDÜL

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay ÖZTÜRK: “Uluslararası Caribou Matematik Yarışmasında 39 ülke arasından dünya 1’incisi olarak  Fethiye’mize, bizlere böyle bir gururu yaşatan öğrencimizin ailesine, öğretmeni Feridun BOZYİĞİT’e ve bugüne kadar emek veren tüm öğretmenlere, okul idaresine bu imkanı sağladıkları İçin teşekkür ediyoruz. Bu başarının tüm öğrencilerimize örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Öğrencimize tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.’ İfadelerini kullandı.

Okul Müdürü Fatih Pay Ziyaretten dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek; ‘ Turgay Öztürk’ün öğrencimize hediye vermesi bizzat gelerek tebrik etmesi bizleri fazlasıyla motive etmiştir. Daha birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum. Bende emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve ailelerimizi tebrik ediyorum. Nazik davranışından  dolayı Turgay Bey’e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum.’ dedi.

Serdar Cemal SÜZEROĞLUSerdar Cemal SÜZEROĞLU