Milas
Giriş Tarihi : 20-10-2021 12:28   Güncelleme : 20-10-2021 12:28

SODRA VE ARKADAŞLARINDAN BİR DİZİ ZİYARET…

Gelecek Partisi Milas İlçe Başkanı Murat Sodra ve bazı yönetim kurulu üyesi arkadaşları, başta Muğla il merkezi olmak üzere ilçelerde çeşitli ziyaret programı gerçekleştirdi. Program kapsamında en ilginç ziyaret ise Down Cafe’de gerçekleşti.

SODRA VE ARKADAŞLARINDAN BİR DİZİ ZİYARET…

Gelecek Partisi Milas İlçe Başkanı Murat Sodra ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili İlçe Başkanı Sodra; “Aslında ziyaret programı daha önceden planlanmıştı ancak pandemi süreci nedeniyle bir türlü gerçekleştiremedik. İl merkezi ve ilçelerdeki bu ziyaretlerle kurumlar arasındaki bağı güçlendirmek, toplumsal yararı olan her projede birlikte hareket etme amaçlanmaktadır” dedi.
Gelecek Partisi Milas İlçe Başkanı Murat Sodra; “Geçtiğimiz hafta Cuma tüm günü ziyaret programımıza Fethiye ile başladık. Ziyaret programı kapsamında; Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Muhtarlar Derneği, Şehit ve Gazileri Yardımlaşma Derneği ziyareti yanı sıra, önceki dönemlerde Fethiye Belediye Başkanlığı yapan Sayın Behçet Saatcı ile bir araya geldik. Partimizin Fethiye yöneticileriyle birlikte esnaf ziyareti de gerçekleştirdik. En anlamlı ziyaretimiz ise Down Cafe’de, Down sendromlu kardeşlerimizle bir süre sohbet etme fırsatı bulduğumuz ziyaret oldu. Aynı gün akşam ise Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca Bey’in davetlisi olarak Tele 1 Televizyonu’nda canlı yayınlanan Uğur Dündar’ın moderatörlüğündeki ‘Demokrasi Arenası’ adlı programa katıldık. Fethiye’nin ardından bu kez programa Marmaris ile devam ettik. Buradaki ziyaretimizde; Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Toksoy, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Muğla basınından Elvan Göçer ve son olarak da Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü, ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Ziyaretlerimize; Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız, Başkan Yardımcısı Beşir Tarhanacı ve Milas ilçe Başkan Yardımcısı Mehmet Seçer ile Menteşe İlçe Başkanı Taner Akbulut katıldı” diyerek belirlenen program doğrultusunda diğer ilçelerde de ziyaretlere devam edileceğini söyledi.