Spor
Giriş Tarihi : 29-07-2021 10:17   Güncelleme : 29-07-2021 10:17

Milas Belediyespor Takım Kadrosunu Basına Tanıttı

İlimizi ve ilçemizi Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig’de temsil edecek olan Milas Belediyespor Voleybol Takımımız 2021-2022 sezonunda mücadele edecek takım kadrosunu basına tanıttı.

Milas Belediyespor Takım Kadrosunu Basına Tanıttı
Tanıtım törenine Milas Belediye Başkanı ve Milas Belediyespor Kulüp Başkanı Av. Muhammet Tokat, yönetim kurulu üyeleri Ümit Demirbacak, Tuncay Karaca, Eşref Mete, Süleyman Koç, Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol, sporcular ve basın mensupları katıldı.

Tanıtım töreninde konuşan Milas Belediye ve Milas Belediyespor Kulübü Başkanı Av. Muhammet Tokat; “ Genç oyunculardan oluşan kadromuzla bu sezon da ligin iddialı takımlarından biri olmayı hedefliyoruz. Takımımıza yeni katılan oyuncularımıza şehrimize hoş geldiniz diyorum. Yeni sezonun takımımıza hayırlı olmasını diliyor. Tüm teknik ekip ve takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

Teknik Ekip ve Takım Kadrosu oluşturuldu

Takımımız Baş Antrenörlük görevine, kariyerinde Galatasaray, Beşiktaş A takımı ve Milli Takımlar Alt yaş kategorilerinde Erkekler Voleybol Antrenörlüğü bulunan Hüseyin Düzceler, yardımcı antrenörlüğe Adem Aydın, istatistik antrenörü ve kondisyoner olarak, Tugay Uçak’ı göreve getirerek, teknik ekibini oluşturdu.

Geçtiğimiz sezon ve önceki sezonlarda takımımızda forma giyen voleybolcuların yanı sıra, Milas Belediyespor formasıyla ilk kez mücadele edecek oyuncularla takım kadrosunu oluşturan temsilcimiz yeni sezonda başarılı sonuçlar almak için sahaya çıkacak.

Kadromuz genç oyunculardan oluşuyor

Takımımız geçtiğimiz sezon kadroda bulunan Mehmet Ali Can Doğan, Mert Mutlu’nun yanı sıra takımımızın 2.lig şampiyonluğunu yaşadığı sezonda takım kaptanlığı yapan deneyimli oyuncu Celil Yavuz ile anlaştı. Transferlerde genç oyunculara yönelen temsilcimiz Furkan Bayındır, Baran Yılmaz, Doruk Daioğlu, Emir Mermer, Emre Çalışkan, Ulaş Dokumacı, Ali Berke Sağır, Berkant Mit, Emir Pınar, Kerem Yiğit’i kadrosuna katarak, takımı güçlendirdi.

Tanıtım töreninde hazır bulunan teknik ekip ve voleybolcular basın mensuplarına kendini tanıtarak, sporculuk kariyerleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Tanıtım töreni çekilen fotoğrafların ardından son buldu.

Takım kadromuz şu şekilde oluştu

Mehmet Ali Can Doğan (Köşe Oyuncusu)

Mert Mutlu (Orta Oyuncu)

Celil Yavuz (Pasör)

Furkan Bayındır (Orta Oyuncu)

Baran Yılmaz (Pasör Çaprazı)

Doruk Daioğlu (Libero)

Emir Mermer (Libero)

Emre Çalışkan (Pasör)

Ulaş Dokumacı (Orta Oyuncu)

Ali Berke Sağır (Pasör Çaprazı)

Berkant Mit (Köşe Oyuncusu)

Emir Pınar (Orta Oyuncu)

Kerem Yiğit (Köşe Oyuncusu)