Milas
Giriş Tarihi : 15-03-2022 18:05   Güncelleme : 15-03-2022 18:05

Halk gününe yoğun ilgi oldu Yüzlerce vatandaş akın etti

Halk gününe yoğun ilgi oldu  Yüzlerce vatandaş akın etti

Halk gününe yoğun ilgi oldu 
Yüzlerce vatandaş akın etti 

AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile Halk Günü etkinliğinde yoğun bir ilgi ile karşılaştılar. 

AK Parti İlçe Teşkilatı’na her hafta Salı günü Halk Günü’nde yüzlerce vatandaş akın ediyor. Yoğun ilgiye rağmen İlçe Başkanı Çelik mahalle muhtarları, mahalle başkanlarını ve vatandaşları tek tek dinleyerek; sorunların çözümü noktasında gerekli çalışmaları yapıyor. İlçe Başkanı Çelik, “Her hafta Salı günleri yaşanan yoğunlukla ilgili, vatandaşlarımız, mahalle muhtarlarımız sağ olsunlar hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmıyor. Bizler de bu koltuklarda onlar için varız” dedi. Vatandaşlar ve mahalle başkanları ilettikleri sorunların ivedilikle ve yerinde çözüldüğünü dile getirdiler. 

TÜM VATANDAŞLARIMIZLA TEK TEK İLGİLENİYORUZ
AK Parti Milas İlçe Başkan Yardımcısı Soner Korkmaz, yönetim kurulu üyeleri Umut Yiğitkaya, Akın Kuzyaka, Cemile Özdemir, Derya Ülgen Baş, Niyazi Karakaş ve Muhammet Kıprak vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Vatandaşları yoğun ilgisi olduğunu belirten Teşkilat Başkanı Yiğitkaya, “Bu yoğunluklar bizi mutlu eder. Emin başkanımın dediği gibi bizler hizmet siyaseti yapıyoruz. Siyasetin doğası da insan… Tüm vatandaşlarımızla tek tek ilgileniyoruz. Vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya özen gösteriyoruz” ifadelerini kullandı. 

VATANDAŞLARIN SORUNLARI DİNLENDİ 
Halk gününde nöbetçi olan yönetim kurulu üyesi olan İlçe Başkan Yardımcısı Soner Korkmaz, “Yüzlerce vatandaşlarımız ilçe teşkilatımızı ziyaret etti. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla ilgilendik. Emin başkanım bir taraftan biz yönetim kurulu üyeleri bir taraftan hep birlikte tüm vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalıştık” diye konuştu.  

İLÇE TEŞKİLATINA YİĞİTKAYA’DAN ZİYARET 
Önceki dönemlerde AK Parti Milas Belediye Başkan adayı olan Rüştü Yiğitkaya, AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik ve yönetimini, Halk Günü’nde ziyaret etti. Ziyaret sohbet havasında gerçekleşti.

Serdar Cemal SÜZEROĞLUSerdar Cemal SÜZEROĞLU