Yatağan
Giriş Tarihi : 24-12-2020 10:52   Güncelleme : 24-12-2020 10:52

CORONA VE HİÇLİK

Yokluk var mıdır? Evinizin içini dolduran boşluğu görmeye başladınız mı?

CORONA VE HİÇLİK

Sevgisizliğin verdiği sıkıntı. Ya da sizi habersiz bırakan dostlarınızın sessizliği gerçek değil mi yoksa? Tutulmamış sözler, ödenmemiş borçlar.
Bir türlü geri gelmeyen insanlık.
“Hiç” dediğimiz şeyler kadar. Hiç’likte var aslında
Ama Hiç’in varlığı sadece imanlı insanlar için gerçektir;
Gelecekten, birisinden cevap bekleyenler için bir Hiç’likten, eksiklikten bahsedebiliriz… Artık olmayan gençlik yılları ya da henüz gelmemiş olan yaşlılık da bugünün gerçeği değil mi?
Hatırlayan, ümid eden, düş kırıklığını ve gelecek korkusunu tatmış her insan için bir “Hiç'lik” vardır, gerçektir ve bugüne dahildir.
Ateistlerin ürettiği kalitesiz metinlerinden biri olan Varlık ve Hiç tanımını da Corona çürüttü.
Ateistlerin Tanrısız bir ahlâk teorisi. “Geleneksel” dinler ile göbeğini kesmiş bir “İyi İnsan” arayışı.
Bu arayışın neticesi Ateistçe, emir ve yasaklar değil insanlık vicdanının CORONALANMASI’dır.
İnsanlık Tanrısızlaştıkça Vicdanın sesini duyma gayretinde olmadığı sürece, dinimiz ile kavga etmek yerine “Görünürde tanrı yok, biz insan olarak ne yapabiliriz?” diye kendi kendimize sormaya fırsat kalmadan, İnsanlık ne yazık ki dengeyi, ölçüyü, adaleti yitirdi.
Olup biten tüm olumsuzlukların arkasında, bitmeyen hırslar, tükenmeyen arzular, merhametsizlik ve doğa’ya ve tüm canlılara yapılan eziyet yatmaktadır. İnsanlık Ateizm, Deizm, İllüminati, Evanjelizm, Tapınak Şövalyeleri, Masonizm gibi oluşumlar ve Hırıstiyanlık, Yahudilik, Budistlik gibi inançlar ve sahtekar İslamcılar, münafıklar, riyakarlar Rabbime ihanet etti. İnsanlık, Alemlerin Rabbine ihanet etti,
Rabbimin Toprağını, Suyunu, Havasını kirletti,
Dünya tüm münafıklara kötülerin kazanacağını hissettirdi.
İyi olan her şeyi kolayca harcadı, israfı baş tacı etti.
Ve artık Zalimde, Haramzadede korkuyor.
Zalim İnsan kaynaklı etkiler nedeniyle, iklim değişikliği yeryüzünü ciddi oranda etkiliyor. Giderek artan çılgın tüketim, doğal kaynakları bir bir yok ediyor: Depremler, savaşlar, her geçen gün artan ölümcül hastalıklar ve tüm dünyayı sarmak üzere olan Corona.
Corona bir virüs değildir.
Corona: Ateizm, Deizm, İllüminati, Evanjelizm, Tapınak Şövalyeleri, Masonizm, Hırıstiyanlık, Yahudilik, Budistlik ve Münafık Müslümanlık’tır.
Elleriyle hazırladıkları felakete doğru yürüyorlar adeta:
Rum Suresi 41’nci Ayet “İnsanların kendi işledikleri (kötülükler) sebebiyle karada ve denizde bozulma ortaya çıkmıştır. Dönmeleri için Allah, yaptıklarının bazı sonuçlarını onlara tattırıyor.”
Corona Sayesinde Hiç’lik Makamına Erişeceğiz.
Sabır ve Dua ile Rabbimiz Olan Allah’a Sığınalım.
Saygılarımla;