Politika
Giriş Tarihi : 21-01-2022 13:11   Güncelleme : 21-01-2022 13:11

AK Parti Muğla Milletvekili Demir: "EĞİTİM YATIRIMLARIMIZ DURMAKSIZIN SÜRÜYOR"

AK Parti Muğla Milletvekili Demir:

AK Parti Muğla Milletvekili Demir: "EĞİTİM YATIRIMLARIMIZ DURMAKSIZIN SÜRÜYOR"

AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, beraberinde Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Eray Çiçek ile birlikte Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'i makamında ziyaret etti.

Muğla milletvekilleri, yapılacak eğitim yatırımlarının görüşüldüğü ziyarette, Fen ve Anadolu Lisesi yapımı konusundaki talepleri Bakan Özer'e iletti.

Ziyaretle ilgili sosyal medyada paylaşım yapan milletvekili Demir, ihtiyaç olan okulların projelendirileceğinin müjdesini aldıklarını açıkladı.

Demir, yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

"Milletvekili arkadaşım Yelda Erol Gökcan, Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz ve Menteşe İlçe Başkanımız Eray Çiçek ile birlikte Milli Eğitim Bakanımız sayın Mahmut Özer’i ziyaret ettik. Sayın bakanımızla Muğla'mıza yapılacak eğitim yatırımlarını görüştük. İlçelerimizde ihtiyaç duyulan Fen Liseleri ve Anadolu Liseleri yapımı konusundaki taleplerimizi ilettik. Sayın Bakanımız Muğlamızda acil ihtiyaç olan okullar ile ilgili bir çalışma başlatacakları ve projelendirecekleri müjdesini verdi. Muğla’mız ve sevgili hemşerilerimiz eğitim alanında da en iyisini hak ediyor. Destekleri için Sayın Bakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Gençlerimizin en iyi şekilde yetişebilmesi için eğitim alanında da çalışmalarımıza devam edeceğiz."

AdminAdmin