Bölge
Giriş Tarihi : 30-11-2021 12:59   Güncelleme : 30-11-2021 12:59

“30 Kasım Dünya Şoförler Günü” Mesajı Yayımladılar

Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal,”30 Kasım Dünya Şoförler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

“30 Kasım Dünya Şoförler Günü” Mesajı Yayımladılar
30 Kasım Dünya Şoförler Günü olarak kutlanıyor. Şoförler bu özel günde de direksiyonun başında. Kimi tır şoförlüğü yapıyor kimi ise otobüs şoförlüğü, ortak paydaları ise hep yollarda olmaları. Hizmet sektöründe önemli bir yer kaplayan şoförlerin bu özel gününü meslek odası başkanı Nurol Paskal ve taşıma sektörüyle uğraşan AK Parti Milas Belediye Meclis Üyesi Hasan Çemrek unutmayarak yayımladığı mesajla kutladı.

Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal özellikle son günlerde taşıma sektöründe yaşandığı sıkıntıya vurgu yaparak yayınladığı mesajında; “Bütün olumsuzluklara rağmen Ülkesi için kamu taşımacılığı görevini yerine getirmek için çabalayan Şoförlerimizin' 30 Kasım Dünya Şoförler gününü' kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Milas Belediye Meclis Üyesi Hasan Çemrek ise, “ Başta çalışma arkadaşlarımız olmak üzere tüm şoförlerimizin gününü kutlarım” dedi.