İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

özgür1.jpgBugün Muğla madencilerin işgali ve talanı altındadır.
O Muğla'nın bilinen ilk madencilerindendi. Belki de ülkemizin ilk Maden Mühendislerindendi.. O kadarını bende bilmiyorum. Bildiğim bu gün “İstilacı ve talancı” bir madenci olarak değil de daha “sigortalılığın” çok yaygın olmadığı, bilinmediği yıllarda Köyceğiz'in, Dalaman'ın, Ula'nın köylülerini krom madeni ocaklarında sigortalı çalıştırıp, sigortadan emekliliklerini sağlamakla anılan bir “Sarı Ceketli Mühendis” O...

özgür1.jpg“Karabağlar'da Muğla'nın ayranı kabardı sananlar aldanır” başlıklı yazımda, Muğla'da gündemin çok hızlı değiştiğini, takipte zorlandığımızı amlatırken, Üniversite'de Prof. Dr. Ali Osman Gündoğan'ın rektörlüğün baş danışmanı yapılmasından, MHP‘nin 2014 Menteşe Belediye Başkanı adayı olan İçişleri Bakanlığı Başkontrolörlerinden Osman Can Yenice'nin Büyükşehir Belediytesi'ne Genel Sekreter Yardımcısı olarak getirilmesinden, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü‘nü vekaleten yürüten İlkay Türkoğlu'nun istifasından söz ederken, her konuyu ele alacağımızı söylemiştim.

özgür1.jpgHafta başında Konakaltı Kültür Merkezi'nde Menteşe Kent Konseyi toplantı salonunda “Menteşe Maden Araştırmaları İzleme Komisyonu” olarak biraraya geldik. Karabağlar Yaylası'nda bir daha “sondaj” faaliyeti olmaması ve sadece yaylada değil, Menteşe sınırlarında her türlü madenciliğe karşı “teyakkuz” halinin devamlılığı için bir dizi kararlar alındı.
Dün paylaştık.

Sonraki

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Nesli tükenmekte olan su samuru karayolunda ezildi
MHP Milas Teşkilatından Barış Pınarı’na destek
“Ahiliğin temel kuralı alın teriyle geçinmektir”
Bosna Hersek’te şampiyon olan sporcularından “Mehmetçiklere” selam
Ormancıların semineri başladı
Milas Erasmus Günleri programı düzenlendi
“Harekâtın en önünde yer almaya da hazırız”
Kaymakam Arslan, Kalem mahalle halkı ile bir araya geldi

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech