İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Dünya’da ender rastlanan siyah, gri kristal mermer Yatağan’da çıktı

(113 Duygu)
(78 Duygu)
(86 Duygu)
(91 Duygu)
(83 Duygu)
(84 Duygu)
(87 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım, Maden mühendisliğinde 35 yılı geride bırakan değerli dostum Mehmet Ali Karaöz ve oğlu Emre Karaöz’ün sahibi olduğu Kar Maden, çeyrek asırdan bu yana Muğla yöresinin yeraltı zenginliklerini azami ölçüde iş sağlığı, güvenliği ve çevre hassasiyeti gözeterek, en yüksek katma değerli şekilde işletmek düsturuyla faaliyetlerine devam etmektedir.
Kar Maden bugün Yatağanımızda Çin’den İsrail’e, Amerika’dan, Fransa’ya dünyanın en prestijli mimari projelerinde kullanılan, renk, desen ve kristal yapısıyla eşsiz Karaöz Black adlı mermerin ocak ve fabrika üretimini gerçekleştirmektedir.
Emre Karaöz işletmelerinde nicelikten ziyade nitelik ve kaliteye önem verdiklerini, adeta bir terzi hassasiyetinde taşlarını işlediklerini belirtiyor.
Sevgili okurlarım, Yatağan’da yeraltından dev bir maden çıktı. Doğada ender rastlanan siyah, gri tonlarda ince kristal mermer çıkması mermer sektöründe bir bayram havası yarattı. Uzun yıllardan bu yana mermer sektörünün beyni olarak tanınan M. Ali Karaöz son olarak da yeni bir girişimde bulunup önceden de söylediğim gibi dünyada ender bulunan Kristal Mermerler çıkartıp çok sayıdaki meslektaşları tarafından takdir edilmektedir.
Kar Maden’in sahibi olan ve İşletme müdürlüğünü de yapan Maden Mühendisi olan Emre Karaöz yönetiminde satışlar yapılmakta. Yapılan satışların yanı sıra Türkiye’den olsun yurt dışından olsun çok sayıda mermer sektörü işletmecileri Yatağan’da Karaöz Mermerin sahibi Maden Mühendisi Emre Karaöz’ü arayıp dünyada eşi benzeri olmayan mermerlere talip olduklarını dile getiriyorlarmış.
Sevgili okurlarım, Karaöz’ün; çıkardığı siyah, gri tonlardaki ince kristal mermer ile Türkiye genelinde adını güzelliklerle andırması Yatağan’a da büyük bir ayrıcalıktır. Ben de dostum olan sevgili M. Ali Karaöz üstatlığında gerçekleşen bu güzel gelişme ile Yatağan’ın adını dünyaya duyuran, mermer sektöründe fark yaratan işyeri sahibi, genç, dinamik iş adamı Maden Mühendisi Emre Karaöz’ü özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum.
Sevgili okurlarım


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

“Yüzerken mesafeyi korumak lazım”
Muğla ve İzmir’de faiz çetesine operasyon
Milas esnafına maske dağıtıldı
Koronavirüs kahramanlarına süt ikramı
TOKİ’nin Milas kurası 9 Haziran’da çekilecek
“Yaşamak için yaşatmak zorundayız”
Muğla’daki havalimanlarında yurt dışı yolculara test
Beyaz kum kaldırıldı, Bardakçı Koyu eski görünümüne kavuştu

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech